Як повідомляє прес-служба місцевої фіскальної служби, необліковану сировину, призначену для виготовлення алкогольних напоїв, 30-річний львів’янин приховав у приміщенні гаражного кооперативу, де працівники підрозділу фінансових розслідувань і знайшли 230-літрові бочки, заповнені прозорою рідиною із характерним запахом спирту.

Загалом тут зберігали 3 тис. л напою.

Винахідливий бізнесмен розробив незаконну схему для отримання неоподатковуваних доходів від продажу неякісних лікеро-горілчаних виробів через мережу магазинів Львівщини за значно заниженими цінами.

Як з’ясувалося, для перевезення фальсифікату горе-підприємець використовував приватний автомобіль марки «Mercedes-Benz».

Спирт вилучено, зразки рідини скеровано на експертизу до Науково-дослідного експертно-криміналістичного центру при ГУ МВС України у Львівській області.

За цим фактом триває досудове розслідування. На осіб, причетних до скоєння правопорушення, чекає покарання у вигляді штрафу від однієї тисячі до двох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією незаконно виготовленої продукції та обладнання для її виготовлення.