Програма чемпіонату передбачала визначення переможців як у командній стрільбі, так і в особистій першості. Тому у першому старті стрільці визначали переможців у командних змаганнях.

У швидкісній стрільбі із пістолета (вправа МП-8) чемпіоном України у компанії з олімпійським чемпіоном Олександром Петрівим та не менш знаним у стрілецьких колах, срібним та бронзовим призером двох останніх Кубків світу Романом Бондаруком став учень 9 класу Львівського училища фізичної культури Павло Коростильов. У сумі львів’яни набрали 1733 бали і більш як на 30 очок «обстріляли» збірну Дніпропетровщини, за яку виступав ще один вихованець ЛУФК Іван Бідняк.

У вправі МП-6 (довільний пістолет, 50м) львівська трійця Петрів, Коростильов, Бондарук поступилася рівненчанам, яких очолював фіналіст Лондонської олімпіади Олег Омельчук 1631:1659. У складі рівненської команди чемпіоном України став ще один вихованець училища Владислав Данілов (вип. 2011р.).

У стрільбі з малокаліберної гвинтівки (вправа МГ-9) перемогу здобула команда Львівської області у складі Лесі Леськів та вихованок ЛУФК Тетяни Галкіної (вип. 2006р.) і Марії Холод (ІІІ курс).

У стрільбі з гвинтівки з трьох положень (МГ-5) львів’янки посіли ІІ місце. Перемогла збірна дніпропетровщини.

Срібні медалі у стрільбі з довільної гвинтівки (МГ-6) вибороли Тарас Андрушко (вип. 2012р.), Олександр Галкін (вип. 2009р.) та Ігор Поліщук. Львів’яни поступилися збірній Криму. Ще одну нагороду, на цей раз бронзову, команда гвинтівочників виборола у вправі МГ-9.

Також бронзовими призерами національної першості стала збірна пістолетчиць у складі Анастасії Бондарук (вип. 2010р.), Марти Бойчук (вип. 2006р.) та Ольги Болонни (вип. 2000р.). Львів’янки поперед себе пропустили збірні Рівненської області та Криму.

В особистих змаганнях реноме найкращого снайпера України у швидкісній стрільбі із пістолета підтвердив Роман Бондарук (вип. ЛУФК 1992р.). 4 місце у цій вправі посів Іван Бідняк, а замкнув фінальну шістку Павло Коростильов.

У стрільбі зі спортивного пістолета (вправа МП-5) срібною призеркою національного чемпіонату стала дочка Романа Бондарука Анастасія, також вихованка ЛУФК.
Причому чемпіонці Оксані Камінській з Рівного Настя у фіналі поступилася лише за додатковими показниками.

У змаганнях гвинтівочниць нев’янучу стабільність демонструвала екс-чемпіонка світу, учасниця трьох олімпіад Леся Леськів. Вона перемогла у вправах МГ-5 та МГ-9. До фіналу у МГ-5 кваліфікувалась і студентка ІІІ курсу ЛУФК Еліна Агліуліна, яка у підсумку показала сьомий результат. У вправі МГ-9 серед чоловіків срібним призером став Олександр Галкін (вип. 2009р.).

Джерело: ЛУФК