До складу команд входять гравці-аматори віком від 16 до 23 років. За звання переможців вони боротимуться у кожному з районів Львова. Там впродовж двох наступних тижнів триватимуть турніри з міні-футболу. У фінал вийде по одній команді з кожного району Львова. З-поміж них на загальноміському турнірі з міні-футболу і визначать переможця. Ця команда отримає не лише титул найкращої аматорської команди міста Львова, а й цінні призи.

"Спорт – це рух та активне життя. Тому ми маємо заохотити нашу молодь до активного проведення часу, аби мати здорову націю та здорове майбутнє", - наголосив голова ЛМО Партії регіонів Олег Баран.

Аматорські змагання з міні-футболу уже стартували. Першого переможця із цього виду спорту визначив Шевченківський район. Тут до турніру зголосилося 7 команд. Найкращою стала ФК"ДРУЗІ". Далі у черзі на змагання Галицький, Личаківський, Залізничний та інші райони Львова.

Загальноміський аматорський турнір з міні-футболу, який відбувається у рамках соціального проекту "Здорова молодь – здорові регіони", відбудеться наприкінці місяця у День молоді – 26 червня.