Як інформує прес-служба ЛМР, результати кавового туру сталі відомо сьогодні, 30 вересня, о 20.30 год на церемонії вручення нагород кав’ярням-переможцям VI Міського свята «На каву до Львова».

«Завдяки цим людям, які сьогодні стоять на сцені і які отримали нагороди, Львів має особливість і львів’яни мають особливість – ми знаємо, що таке справжня кава. І з цим навіть є проблема. Бо коли ти їдеш в інше місто і просиш каву, думаєш, що тобі дадуть таку ж смачну каву, як у наших кав’ярнях, а не завжди так є.

Треба зрозуміти: якщо кава – то тільки у Львові. Ніде інше доброї кави нема. Вона у нас гірка, солодка, з кислинкою, але вона завжди має особливість – вона справжня львівська кава.

Якщо кава замішується на любові, тоді це справжня кава», - зазначив міський голова Львова Андрій Садовий.

Окрім цього, львівські кав’ярні стали переможцями і в інших номінаціях:
- Номінація «Кава в турці»: кав’ярня «На бамбетлі»;
- Номінація «Кава з собою»: Kredens kafe;
- Номінація «Гостинна кав’ярня»: кафе «1»;
- Номінація «Кавова легенда Львова»: «Кентавр»;
- Номінація «Відкриття року»: Esse Floresse;
- Номінація «І до кави»: «Лігумніка»;
- Номінація «Мистецька кав’ярня»: «Штука».

Усі номінанти отримали почесні грамоти, а переможець отримав також квиток на осінні «Рестопрактики» - міжнародну зустріч рестораторів.

Нагадаємо, голосування за номінацією «Найкраща кав'ярня 2012 року» відбувалося традиційно в три способи: голосування у кав’ярнях з допомогою бюлетенів – 50%, голос кавових Короля та Королеви – 10% та інтернет-голосування – 40%.

Участь у номінації «Найкраща кав`ярня 2012» брали кав’ярні: «На бамбетлі», «Світ кави», «Віденські булочки», «Kredens Cafe», «Львівська копальня кави», «Esse Florese», «Віденська кав’ярня», «Кілікія», «Кафе 1», «Лігумінка», «Львівські пляцки», «Манускрипт», «На бамбетлі», «Солодка скриня», «Штука», «Штрудель хаус», «Цукрарка».