На урочистому відкритті змагань учасників вітали начальник управління фізичної культури та спорту ЛОДА Роман Хім’як, заступник начальника управління молоді і спорту ЛМР Ксенія Пилипів, представник аквапарку «Пляж» Олена Анатійчук та головний суддя змагань Марія Клуннікова.

Новий спортивний сезон відкривали плавці 15-ти команд з Львівської, Дніпропетровської, Івано-Франківської, Рівненської та Закарпатської областей,  змагаючись за нагороди на дистанціях: 50м,100м,200м,400м та 800м вільним стилем; 50м,100м та 200м брас; 50м,100м та 200м на спині; 50м,100м та 200м батерфляй; 200м та 400м комплексне плавання, а також в естафетах.

Беззаперечним лідером змагань за кількістю медалей та володарем Кубку стала команда СДЮШОР№2 (Рівне), II місце посіла команда КДЮСШ ім.Ю.Кутенко (Львів), III місце – команда аквапарк «Пляж» (Львів).

Особливим для учасників та організаторів Відкритий кубок з плавання-2018 стало те, що він об’єднав всіх представників цього виду спорту. Ділились досвідом та неоціненно допомагали у підготовці та проведенні заходу представники Всеукраїнської Асоціації плавальних клубів «МАСТЕРС»,  клубу «Євро-Львів». Блискучий суддівський склад був сформованим найкращими тренерами Львівщини, зокрема і львівські плавці, чемпіони України також дебютували у якості суддей, з чим справились «на відмінно».

Цьогоріч ЛОФП за підтримки голови Федерації Андріяна Гутника у рамках програми від Львівської міської ради «Відкриті кубки», провела перший «Відкритий кубок Львова з плавання». Сподіваємось, що в майбутньому ці змагання стануть традиційними, об’єднуючи кращих плавців України та Європи аби позмагатись за титул найкращих та стати володарем Кубку.