Вимог, виконання яких могло б відвернути вибух, не висували, інформує департамент з питань цивільного захисту Львівської ОДА.

Місце події було огороджено, виставлено охорону та припинено доступ сторонніх осіб. З приміщень ресторану виведено 5 осіб. Спеціалісти вибухово-технічного відділу науково-дослідного експертно-криміналістичного центру при Головному управлінні національної поліції у Львівській області разом з кінологом провели обстеження будинку та прилеглої території. Пошукові роботи завершено о 17:30. Вибухового пристрою не виявлено.

Нагадаємо, 26 і 27  січня у львівському ресторані «Прага», що в центрі міста на вул. Гнатюка, 8, вночі шукали вибухівку.

Поліція пов’язує псевдоповідомлення про мінування ресторану з листом-погрозою, у якому невідомі вимагають від одного з власників закладу харчування міста 10 тисяч гривень щотижня.

Додамо, у спільноті «Варта-1» у «Facebook» поширили лист-погрозу, у якому невідомі вимагають від власника одного з ресторанів міста сплачувати їм щотижня по 10 тис. грн.

Якщо ці вимоги не буде виконано, щодня до поліції надходитиме інформація про вибухівку, закладену в цьому закладі харчування.

«Це не жарт, раджу виконати мої вимоги, бо потім втратите більше через постійні обшуки у вашому ресторані та відтік клієнтів», – написав зловмисник.