Про це повідомив кореспондент «Вголосу».

Як пояснив начальник управління природних ресурсів та регулювання земельних відносин ЛМР Сергій Коровайник, на решту лотів не знайшлося бажаючих взяти участь в аукціоні.

Загалом сьогодні з молотка був проданий лот № 13: земельна ділянка несільськогосподарського призначення, що розташована у Львові на вул. Ластів'яча, Площа цієї ділянки  – 222 м кв,  цільове призначення – для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка). Стартова ціна продажу становила  267 тис. 40 грн без ПДВ, а крок аукціону –13 тис. 352 грн. У результаті  ділянку вдалось продати за ціною 293 тис. 744 грн.

Також під час торгів був проданий лот № 14: земельна ділянка несільськогосподарського призначення по вул. Богданівська. Її площа:  300 м кв, цільове призначення – для будівництва і обслуговування інших будівель громадської забудови, для будівництва та обслуговування закладу громадського харчування. Стартова ціна продажу лоту становила 244 тис. 260 грн без ПДВ. Крок аукціону – 12 тис. 210 грн. Ділянку було продано за суму 268 тис. 680 грн. Як пояснив покупець, він готовий був заплати й більше «Ця земельна ділянка розташована безпосередньо біля нашого товариства на вул. Богданівській, яке займається господарською діяльністю з 1994 року. На території товариства знаходиться один заклад харчування, ми вирішили придбати цей лот для будівництва ще одного закладу громадського харчування, оскільки на вул. Богданівській їх більше немає», – пояснив заступник директора товариства «ВКФ Всесвіт ЛТД» Володимир Яшин.

Також сьогодні був проданий лот № 15 – земельна ділянка несільськогосподарського призначення, що розташована на  вул. Бережанській, площа:  868 м кв, цільове призначення – для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка). Стартова ціна продажу лоту становила – 823 тис. 980 грн без ПДВ. Крок аукціону – 41 тис. 195 грн. Ділянку вдалось продати за 906 тис. 370 грн.

Під час усіх цих торгів було по двоє учасників.Окрім того, у мерію прийшов також претендент на лот № 10: земельну ділянку на вул. Навроцького, 15, площа  0,1987га. Ця земля   призначена  для будівництва та обслуговування зблокованих житлових будинків котеджного типу. Стартова ціна продажу лоту становила 2 млн 161тис. 220 грн без ПДВ.

Однак, зважаючи на те, що був лише один претендент на цю ділянку, торги не відбулися.

Приватний підприємець Андрій Ханик розповів, що трохи розчарований, адже планував купити цю ділянку для будівництва котеджів. Однак він не полишає надії, що під час наступних торгів йому таки вдасться придбати цю землю.