За плечима знаного лікаря – тисячі вдалих операцій, зокрема і для бійців АТО, і для маленьких діток. На зустрічі із львів'янами хірург Ростислав Валіхновський відповідав на запитання, розповів про різноманітні дефекти тіла, про складні операції, які він єдиний в Україні робить у своїй клініці.

На зустрічі був присутній один із пацієнтів, який висловив велику вдячність лікареві за надану кваліфіковану медичну допомогу. Це учасник АТО, молодший сержант Юрій Закопець, який є сучасним символом мужності та відваги, і у дев'ятнадцять років став кавалером бойових орденів Богдана Хмельницького та «За мужність» ІІІ ступеня. Отримав поранення на передовій, лікувався у шпиталях Красноармійська й Дніпра. Унаслідок поранення отримав дефекти мовлення, йому було важко їсти й розмовляти. Зараз завдяки докторові Валіхновському  Юрій Закопець одужав – і тепер боєць є студентом Львівської академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного й далі продовжує службу.

Зустріч із мешканцями Львова допомогли організувати депутати Львівської міської ради, зокрема депутат «Солідарності» Роман Грицевич.

«Такі люди, як Ви, дуже потрібні Україні. Я би сказав про вас словами Андрея Шептицького: «Немає іншої дороги до спасіння, як терпеливість, витривалість, лагідність у сповненні щоденних обов'язків. А ваш обов'язок – це робити людям добро», – наголосив депутат Львівської міськради Роман Грицевич.

Лікар Валіхновський подякував і зауважив важливість співпраці із меценатом Романом Грицевичем. Адже після зустрічі з містянами відбулася консультація провідного фахівця, під час якої Ростислав Валіхновський надав 100 консультацій складних хірургічних випадків і відібрав 5 пацієнтів для безоплатної хірургічної допомоги.

«Роман Грицевич – це сімейний доктор, який працює на благо львів'ян і усієї України. Хочу подякувати вам, бо всі свої справи ви робите без зайвого галасу, кожен день, системно – і про це мало говорите. А я хочу засвідчити, що це велика справа. Хочу подякувати вам за підтримку, допомогу і співпрацю», – зазначив Валіхновський.

Безкоштовні консультації хірурга Валіхновського будуть проводити й надалі. Про наступні зустрічі із відомими лікарем організатори повідомлятимуть у соцмережах.

 

«Вголос»