Про це сьогодні на брифінгу повідомив директор ЛМКП « Львівводоканал» Валентин Вольський, передає кореспондент Вголосу.

Як повідомив Валентин Вольський, спеціалізована машина придбана за бюджетні кошти для ЛМКП « Львівводоканал» та для міста для того, щоб забезпечувати якісні роботи для прочищення та промивки каналізаційних колекторів.

Також директор ЛМКП «Львівводоканал» зазначив, що така техніка наразі єдина в Україні. 

Валентин Вольський повідомив, що були виділені кошти на придбання спеціалізованої машини й із екологічного фонду міста, за ініціативи голови комісії природокористування, охорони довкілля та благоустрою Євгена Білінського.

Також Валентин Вольський  зазначив, що вартість машини 4, 6 млн.грн., а лабараторії по відеообстеженню колекторів  за 1, 5 млн. грн.

«Але є проблема, за  обладнання казначейство ще не перерахувало ні копійки», – повідомив директор ЛМКП « Львівводоканал».
Через це із постачальником, німецькою компанією «Ротенберг», як повідомив Валентин Вольський, можуть виникнути проблеми.

«Тобто постачальник може вилучити дану техніку у зв’язку із неоплатою», – додав Валентин Вольський.

Заступник головного інженера Володимир Васильченко повідомив, що технічні властивості придбаної машини високих параметрів, адже вона може промивати каналізаційну мережу при тиску до 170 кг на см. кв. і відсмоктувати мул та бруд із системи 1 200  кубометрів в годину.

Крім того, за словами Володимира Васильченка, додаткові насадки на шланг дозволяють різати коріння в колекторах діаметром від 250 мм і вище, а також забирати відкладення твердих фракцій з лоткової частини колекторів.«На кожен район міста повинна бути мінімум одна така машина», – повідомив Володимир Васильченко.

Також заступник головного інженера  додав, що термін експлуатації такої техніки мінімум 15 років.