Участь у заході взяли керівники області, зокрема, голова Львівської облради Петро Колодій та заступник голови Львівської ОДА Вадим Гураль.

Як інформує прес-служба ЛОДА, потужності «Північного» розраховані на обслуговування близько 8 тис. пасажирів щоденно. Також тут щодоби відправлятимуться близько 1000 автобусів.

Зазначимо, що це перший новозбудований автовокзал такого класу за часів незалежності на Львівщині. «Північний» має усі необхідні умови для якісного та комфортабельного обслуговування пасажирів. Для їх зручності збільшено й кількість кас, що обладнані сучасним технічним устаткуванням, створена спеціальна служба для надання допомоги пасажирам з обмеженими фізичними можливостями. Змін зазнали й платформи відправлень маршрутних автобусів, схеми руху територією автовокзалу.

Також на автовокзалі «Північний» впроваджено ряд сучасних технологічних рішень, зокрема безкоштовний доступ до мережі інтернет за допомогою технології Wi-Fi, встановлений термінал з продажу квитків без участі касира за допомогою платіжної картки. Окрім цього, на вокзалі можна здійснювати продаж квитків на відправлення автобусів з понад 200 населених пунктів України, в тому числі для поїздок за кордон.

Фото – прес-служба ЛОДА