Про це сьогодні під час засідання виконавчого комітету розповів начальник управління архітектури Юліан Чаплінський спеціально для «Вголосу».

Зокрема, до нього звернулись охочі отримати документи під будівництво багатоквартирного житлового будинку на вул. Личаківській, 154. Замовником виступає ТзОВ «С.І.Д.». «Я не налаштований видавати містобудівні умови, оскільки це колишня автостанція», – розповів головний архітектор Львова. Його підтримали члени виконавчого комітету. Земля там перебуває в оренді терміном на 10 років для будівництва й обслуговування офісного центру.

Ще один об’єкт – будівництво багатоквартирного житлового будинку на вул. Під Дубом, 26 (біля ТЦ «Форум»). Замовник – ТзОВ «Форум Парк-Захід». «Ми чекаємо дозволу від Мінкульту, адже це – історичний ареал», – сказав Чаплінський. Фактично там заплановано збудувати цілу вежу. «Вежу погодив 2009 року Мінрегіонбуд, було здійснено проектування. Якщо Мінкульт погодить висновок, обумовить його, то, в принципі, це можна погодити», – додав архітектор.

Окрім того, відмовити в документах планують замовникам під будівництво багатоквартирних житлових будинків на вул. Біговій, 17. Адже через рік у них завершується договір оренди землі.