Про це  під час зустрічі керівництва області з кримчанами та меценатами Львівщини повідомив голова сім’ї, яка приїхала з Алушти, інформує кореспондент «Вголосу»

Чоловік зазначив, що кримчанам, які виїхали на материкову частину України, зокрема у Львівську область, допомагають в усьому: від привітного спілкування на гарячій лінії до безпосереднього поселення вже на місцях. Однак є і проблеми, кількість яких постійно зростає.

«Ті з нас, хто вже на материковій Україні, хто планує переїхати, гостро потребують інформації про доступне житло, медичне та соціальне обслуговування, доступ до освіти, зайнятості, правовий захист. І це лише частина тих проблем, які нас турбують. Ситуація із банківськими рахунками призвела до того, що у людей на руках просто немає грошей, багато із них змушені були повернутися в окупацію саме через ці причини. Адже дітей треба годувати і отримувати ліки», – сказав кримчанин.

«Ми дуже добре розуміємо, що мусимо самі брати активну участь у вирішенні усіх наших проблем. Тому вирішили організувати громадський рух «Кримська хвиля». Нами створений і вже працює координаційний центр. Управління соцзахисту надало нам приміщення для цього центру, діє склад для гуманітарної допомоги. Ми намагаємося допомагати тими силами та ресурсами, які маємо, а також привертати до наших проблем увагу держави, міжнародних організацій та меценатів», – додав він.

Колишній житель АРК наголосив, що кримчани, які переїхали на Львівщину, не збираються перекладати свої проблеми на мешканців області, тому самі «стукатимуть» у кабінети чиновників, дзвонитимуть їм, відстоюватимуть свої права.

Як писав «Вголос», станом на минулий тиждень 2,5 тисячі мешканців Криму, Харківської, Херсонської, Одеської та Запорізької областей мали намір виїхати у Львівську область на тимчасове проживання.