Програма Форуму складатиметься з чотирьох заходів, які вбудуть відбуватись у різних приміщеннях виставкового центру «Шувар-Експо». Так, протягом трьох днів триватимуть конференції «Практика управління» і «Власний бізнес», практикум «Рада Директорів». Крім того, відбудеться перша у Західній Україні спеціалізована виставки «Бізнес. Франчайзинг 2013».

«На сьогодні підприємці потребують спілкування, світ занадто динамічний для того, щоб одна людина чи компанія могла охопити всю інформацію, яка потрібна, всі зміни, тому обмін думками між підприємцями є надзвичайно важливий. Оцінюючи масштаб форуму, який запланували організатори, ми вважаємо, що це буде дуже хороший майданчик для спілкування. Львів завжди славився малим і середнім бізнесом, надзвичайно ініціативне місто», – повідомив під час прес-конференції голова групи компаній «Анексія ДК. Аудитори і Консультанти» Роман Білик.

Голова «Клубу ділових людей» Микола Савуляк зазначив, що для малого та середнього підприємництва на сьогодні найбільш актуальні теми, які стосуються стратегії, маркетингу, управління персоналом, партнерством в бізнесі, лідерства. По кожному з цих напрямків у рамках  практикуму «Рада директорів» працюватимуть експерти, які координуватимуть роботу в групах.

Крім того, кожного дня на Форумі виділятимуть по дві години для особистих знайомств. Це, за словами Савалюка, дасть можливість підприємцям отримати велику кількість контактів, які згодом можна монетизувати у власному бізнесі.

Втім, участь у Форум для підприємців буде платною, вартітсь квитка зростатиме з наближенням події. Стартова ціна 450 грн., до 14 листопада вона сягатиме 800 грн.