Участь у презентації проекту взяли голова Львівської ОДА Михайло Костюк, заступник голов Львівської ЛОР Валерій П‘ятак, заступник міського голови Львова Василь Косів, голова ДПС у Львівській області Віталій Пекарчук, генеральний директор Львівської ОДТРК Микола Шевчук.

Микола Шевчук розповів, що новий прес-центр в майбутньому має стати місцем для формування ідей та  формування нових поглядів на Львівщині.

За його словами, заходи із прес-центру можна транслювати у прямому ефірі в Інтернеті та на львівському радіо. Крім того, через два тижні з’явиться можливість прямого ефіру із конференц-залу на телебачення.

Михайло Костюк  висловив сподівання, що цей прес-центр «стане незаангажованим, вільним від політичного домагання, зрозумілим для журналістів і взагалі теплим для львівської громади місцем для нашого діалогу».

В свою чергу Валерій П’ятак сказав, що прес-центр ЛОДТРК стане майданчиком, на якому преса та влада шукатимуть цивілізовані рішення, як рухатися вперед. Він наголосив, що важливо, аби зміст цих дискусій був принциповим.

Водночас Василь Косів вважає дуже важливим моментом у діяльності прес-центру те, що він є у власності державної структури. Заступник міського голови Львова подарував прес-центру ЛОДТРК «Послання митрополита Андрея Шептицького».