Львів підтверджує звання джазового міста. Музичне середовище міста нарешті організувалось у "Джаз-клуб. Львів" задля розвитку та популяризації якісного джазу, виховування та просування молодих виконавців, налагодження механізмів організації джазових концертів і фестивалів, обміну інформацією, спілкування із середовищами інших міст та виходу львівського джазу на провідні європейські сцени. Одним із найважливіших напрямків клубу стануть едукативні програми.

"Джаз-клуб. Львів" об’єднує близько ста музикантів, меломанів та музичних критиків. Засновниками клубу стали мистецьке об’єднання "Дзиґа", львівські джазмени Марк Токар, Дана Винницька, Ігор Гнидин, Анастасія Литвинюк, меломани та музикознавці Сергій Косенко і Маркіян Іващишин.

Починаючи з лютого 2009 року засідання клубу відбуватимуться кожної неділі та четверга у арт-кав’ярні "Квартира 35", що на другому поверсі галереї "Дзига" (вул. Вірменська, 35).
Недільні засідання розпочинатимуться о 12 год. Вхід буде вільним для всіх бажаючих.

Засідання включатимуть розмови, дискусії, прослуховування раритетних дисків, прослуховування та перегляд рідкісних аудіо і відеозаписів.

На четвергові акції джаз-клубу безкоштовний вхід буде тільки для членів клубу та журналістів. Щочетверга із 19 год. у "Квартирі 35" відбуватимуться тематичні музичні вечори, які включатимуть джазові концерти, майстер-класи, джем сейшени.

Члени "Джаз-клубу. Львів" користуватимуться наступними пільгами:

Безкоштовний вхід на акції клубу

Знижка 50% на всі концерти "Дзиґи" у великих залах

Вільний доступ до інформації клубу

Пільгова участь у варштатах, майстер-класах, тощо

Пріоритетна реалізація власних проектів у рамках традиційних львівських джаз-фестивалів, концертів у Львові та за його межами

До клубу можна зголоситися безпосередньо на засіданнях та за контактами:

Ігор Гнидин – координатор "Джаз-клуб. Львів":

tel: 8 (096) 784-14-17, e-mail: [email protected]

МО "Дзиґа":

tel: 8 (032) 244-47-78, e-mail: [email protected]