Про це повідомляє прес-служба УСБУ у Львівській області.

Набув чинності вирок Шевченківського районного суду м. Львова за кримінальною справою, порушеною УСБУ у Львівській області та розслідуваною прокуратурою стосовно капітана міліції – начальника відділення Державної служби по боротьбі з економічними злочинами одного з РВ ГУ УМВСУ у Львівській області, який вимагав і отримав від місцевого підприємця хабар за непритягнення його до відповідальності за нібито існуючі правопорушення, пов’язані з його комерційною діяльністю.

29-річний офіцер міліції був затриманий співробітниками СБУ у власному автомобілі під час отримання ним 300 доларів США хабара. Вироком суду співробітника міліції визнано винним у скоєнні злочину, передбаченого ч.2 ст.368 (одержання хабара службовою особою) та засуджено до 2-х років і 3-х місяців позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади, пов’язані з організаційно-розпорядчими обов’язками строком на 2 роки.

Затримання правоохоронця-хабарника відбулось завдяки повідомленню на „телефон довіри” 298-66-22, який функціонує в Управлінні СБУ у Львівській області. Інформація, яка надходить за цим номером, обов’язково перевіряється. За результатами перевірки згідно чинного законодавства приймаються відповідні рішення.