Про це інформує прес-служба обласної міліції.

«Приїхавши у вказане місце, зловмисники відмовилися оплатити проїзд, ба більше, вони завдали таксисту ножове поранення в шию та намагалися заволодіти його грошима. Своєю чергою, чоловік не розгубився та почав кликати на допомогу. Такі дії злякали нападників, вони вискочили з автомобіля та почали втікати», – ідеться в повідомленні.

У цей час начальник сектору боротьби з незаконним обігом наркотиків львівського міського управління міліції, підполковник міліції Юрій Черга зі своєю малолітньою донькою проїжджав біля місця скоєння злочину автомобілем.

«Далі події розгорталися за таким сценарієм: працівник міліції вийшов з автомобіля, щоб допомогти таксисту, який кликав на допомогу, та почав разом із ним наздоганяти молодиків. Правоохоронець разом з таксистом затримали одного з нападників. Іншого зловмисника намагалися наздогнати небайдужі громадяни, проте їм це не вдалося», – йдеться в повідомленні.

«Я зупинився, бо почув, що гукають на допомогу. Побачив автомобіль, з якого вибігло двоє, і подумав, що вони не розрахувалися за проїзд. Але, як виявилося, вони завдали тілесних ушкоджень таксисту та хотіли забрати його виручку. Ми разом із водієм наздогнали й затримали одного з нападників. Після цього я викликав наряд міліції, який і доставив зловмисника в райвідділ міліції», – розповів Юрій Черга.

Міліціонери затримали 17-річного юнака, його 15-річному товаришу вдалося втекти. Правоохоронці встановлюють місце перебування школяра.

За цим фактом відкрито кримінальне провадження за ч. 2 ст. 187 КК України – розбій. Санкція статті передбачає позбавлення волі на строк до 10 років із конфіскацією майна.

Досудове розслідування триває.