Щоразу вони діяли за одним сценарієм. Спершу розбивали каменем вікно, а тоді проникали до оселі.

Цю нехитру злочинну схему крадії вигадали самі. І майже одразу вирішили випробувати свій план на ділі. Тож, не зволікаючи, залізли до першої-ліпшої квартири і винесли звідти всі заощадження. Гроші прогуляли, а золото здали до ломбарду.

Невдовзі вони знову вирушили «на справу».

Вибиті шибки та каміння посеред хати стали «візитною карткою» злочинців. Повідомлення про такі грабунки все частіше надходили до правоохоронців. Тож оперативники запідозрили: у місті діє надзвичайно зухвала злодійська група.

Як розповів перший заступник начальника Львівського міського управління міліції Роман Рибіцький, зловмисники щоразу діяли в одному мікрорайоні Львова. На злочини ходили тільки вночі. Обирали квартири на першому-другому поверсі. Проникали до помешкань тільки через вікно. Спершу розбивали його каменем, а тоді якийсь час вичікували, чи немає нікого вдома. Тільки переконавшись, що ніхто не стане їм на заваді, зважувались до більш рішучих дій. Один із крадіїв залазив до квартири, інший - залишався на вулиці, аби, в разі чого, попередити свого напарника про небезпеку.

На місці злочину щоразу працювали експерти. Вони ретельно оглядали помешкання, шукаючи бодай якусь зачіпку, що вивела б на слід злочинців. Та все безрезультатно. Жодних відбитків чи інших слідів знайти так і не вдалося.

Аби затримати зловмисників, було створено декілька пошукових груп. Щоночі вони обходили район, де найчастіше траплялися крадіжки. Невдовзі на одній із вулиць оперативники помітили двох підозрілих молодиків. Правоохоронці вирішили простежити за ними.

Якийсь час хлопці вешталися без діла. Обійшовши кілька кварталів, зупинилися біля одного з будинків та стали заглядати до вікон. Далі події розвивалися блискавично. Зловмисники швидко одягли рукавиці, схопили камінь та кинули його у вікно. Проте, залізти до чергової оселі так і не встигли. Правоохоронці швидко затримали їх та доправили до райвідділку.

Згодом з’ясувалось, на сумлінні цього злочинного дуету, щонайменше, 15 квартирних крадіжок. Хоча, у міліції кажуть, радше за все, це ще не повний перелік усіх подвигів цієї парочки.

Збитки від таких нічних трудів поки що з’ясовують. Триває розслідування. Крадії наразі перебувають у СІЗО.