У Львові під час передачі хабаря у $10 тис. співробітнику Служби безпеки України затримали підприємця.

Про це повідомляє прокуратура Київської області.

Львів’янина який пропонував неправомірну вигоду сумою $10 тис. заступнику керівника відділу СБУ у Львівській області за відмову від фіксації протиправних дій затимали працівники прокуратури Київської області.

Підприємець є власником низки фіктивних підприємств та надавав послуги ухилення від сплати податків, формуючи податковий кредит і переводячи безготівкові кошти в готівку.

Він був затриманий під час передачі хабаря на одній з вулиць Львова.

Наразі тривають невідкладні слідчі дії, готується повідомлення особі про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч.3 ст.369 КК України, тобто в наданні неправомірної вигоди посадовій особі, яка займає відповідальне становище. Одночасно готується клопотання про обрання запобіжного заходу.

Місцеве видання “Діло” повідомляє, що йдеться про Тараса Плешкова, який є похресником та помічником-консультантом нардепа від Опозиційного блоку Михайла Добкіна.

Торік 9 травня Плешков та Добкін разом святкували «Перемогу великого СРСР» у Берліні.

Раніше “Вголос” писав, що Тарас Плешков навчався у львівській школі. Ходять чутки, що його батько був одним із місцевих «кримінальних авторитетів». У мережі Інтернет зазначено, що сьогодні Плешков володіє у Львові нерухомістю та бізнесом.

Нагадаємо, у Києві затримали лікаря, який вимагав величезний хабар.