Про це повідомив «Вголосу».

У рішенні прописано: вважати проекти вивісок, які були погоджені з 2010 року до часу
прийняття цього рішення, паспортами малих архітектурних форм (вивісок), перегляд яких можливий лише після спливу трирічного терміну з дати прийняття цього Порядку.

А також пише, що власники вивісок мають привести їх у відповідність до вимог цього рішення. Вивіска - мала архітектурна форма, елемент декоративного оздоблення фасаду будинку, будівлі або споруди, яка містить інформацію про зареєстроване найменування особи (включаючи герби, емблеми, знаки для товарів та послуг, які належать цій особі, комерційне (фірмове) найменування, якщо таке є; час роботи).

Вивіски повинні встановлюватися у місцях, які б не створювали перешкод для експлуатації будинків і споруд, на яких вони розташовуються та вільного пересування пішоходів. Вони можуть складатися з двох елементів: інформація про режим роботи закладу рекомендовано розміщувати на скляних поверхнях вхідних дверей, можливе встановлення таблички з графіком роботи на фасаді будинку біля входу. Розміри малих архітектурних форм (вивісок) повинні бути масштабними до архітектурного вирішення фасаду будинку та його елементів.
Площа поверхні малих архітектурних форм (вивісок) для одного суб'єкта господарювання не може перевищувати 3 кв. м, а у межах історичного ареалу - 1 кв. м.