Про це повідомив кореспондент «Вголосу».

Відповідно до програми покриття видатків на оренду приміщень, управління «Секретаріат ради» розміщує на web-сторінці Львівської міської ради оголошення про проведення конкурсу. Зазвичай конкурс проводиться з 1 по 28 лютого кожного року. Для участі у конкурсі громадські організації протягом терміну, вказаного в оголошенні про конкурс, мають право подати до управління «Секретаріат ради» письмове та електронне звернення встановленого зразка.

Конкурсна комісія на підставі поданої управлінням «Секретаріат ради» інформації та документів визначає перелік громадських організацій, яким пропонується надати фінансову підтримку за рахунок коштів міського бюджету м. Львова, із зазначенням пропонованого розміру фінансової підтримки у відсотковому відношенні до розміру місячної орендної плати.

Водночас завданням програми «Зробимо Львів кращим» є організація і проведення конкурсів для визначення громадських організацій, які отримуватимуть фінансову підтримку за рахунок коштів міського бюджету м. Львова на реалізацію соціально-культурних проектів. Прийом заявок на конкурс соціально-культурних проектів «Зробимо Львів кращим» на 2016 рік проводиться у період з 1 по 25 березня 2016 року. Визначення переліку соціально-культурних проектів, які отримують фінансову підтримку за рахунок бюджетних коштів, проводиться у два етапи:  1-й етап – попередня оцінка,  2-й етап – затвердження рейтингу поданих на конкурс соціально-культурних проектів відповідно до галузей співпраці міської ради з громадськими організаціями.

Відповідно до сумарної кількості набраних балів комісія затверджує рейтинг проектів відповідно до галузей співпраці міської ради з громадськими організаціями. Комісія має вказати запропонований розмір фінансової підтримки.