Про це повідомив кореспондент «Вголосу».

Йдеться, зокрема, про благоустрій усієї зеленої зони поблизу церкви, у тому числі й «Зубрівського лісу», створення пішохідного бульвару, Хресної дороги, будівництва реколекційного центру тощо.

Як пояснив директор департаменту містобудування Львівської міської ради Андрій Павлів, перш за все, завданням було внести зміни в детальний план центральної частини Сихова – сформувати основні пішохідні транспортні шляхи.

«Збільшення території парку вимагало формування якоїсь основної алеї, яка б пов’язувала церкву з парком. Є наміри церкви зробити Хресну дорогу і для того, щоб це не було випадковим, було запропоновано сформувати пішохідну алею в самому парку, яка б завершувалася якоюсь основною скульптурою цієї Хресної дороги», – каже Андрій Павлів.

Він пояснив, що територія лісопарку збільшиться за рахунок приєднання лісистої території, яка не загосподарьована.

«Коли є рішення про формування парку і є схема благоустрою алей, ми можемо вже виділяти кошти з бюджету для того, щоб формувати територію парку, розбивши її на декілька ділянок: перша  – це репрезентативна ділянка з церквою і рекреаційно-відпочинковою зоною, яка виходить до межі міста і колишніх озер», – зазначив Андрій Павлів.

Окрім того, як пояснив чиновник, є чітко сформована територія, зарезервована під спортивні об’єкти, які не були збудовані до Євробаскету. І ще церква звернулася з проханням щодо будівництва рекреаційного центру між парком і церквою.