Голова постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та комунальної власності Львівської обласної ради Ярослав Качмарик під час закриття конференції, зокрема, зазначив: «Міжнародна конференція – це один із заходів, які Львівська обласна рада, наукові інститути та громадськість проводять у Львові в рамках святкування 70-річчя створення УПА. Львівська обласна рада напрацьовує пакет рішень, які допоможуть воїнам УПА відчувати себе соціально захищеними.

Міжнародна конференція, співорганізатором якої була Львівська обласна рада, має суттєві напрацювання у напрямку пошуку відповіді на дуже важливе питання – знайти історичну правду в контексті національно-визвольної боротьби. Напрацювання стануть поштовхом для створення наукових шкіл, а її результати будуть використані під час наступних наукових конференцій».

Виступи учасників конференції опиралися на широку і різноманітну джерельну базу. Було озвучено багато наукових матеріалів, чималий пласт з яких – ще не досліджений або малодосліджений. Отож, тема конференції має перспективу для подальшого вивчення.

У конференції взяли участь знані вчені та перспективна молодь. Відбувся корисний професійний обмін думками, який мав винятково науковий характер.

Ярослав Качмарик від імені обласної ради подякував організаторам, співорганізаторам, учасникам конференції, особливо тим, які приїхали з інших міст України та з-за кордону, запросив їх до подальшої співпраці у стінах Львівської обласної ради.

Потім керівники секцій та учасники конференції, у ході обміну думками стосовно її підсумків, зазначали, що дискусія, котра відбулася під час конференції, була дуже плідною, а спільно напрацьовані висновки дадуть поштовх для подальшого вивчення цієї проблематики.
У Міжнародній науковій конференції взяли участь і виступили науковці не тільки зі Львова, а й з Києва, Одеси, Донецька та з-за кордону.