Про це повідомив кореспондент «Вголосу».

Як пояснила начальник юридичного управління Гелена Пайонкевич, у зв’язку із завершенням приватизації державного житлового фонду перебувають на стадії ліквідації районні відділи приватизації. Відтак у місті було створено єдину комунальну установу – Львівський міський центр приватизації. З 1 квітня заяви про приватизацію житла слід подавати саме туди.

«На сьогодні відділи приватизації фактично діяли у двох районах – Галицькому і Франківському, які приймали документи на приватизацію по всьому Львову. Галицький відділ приймав Галицький і Личаківський райони, а Франківський – Залізничний, Шевченківський і Франківський райони.

Ухвалою сесії минулого року, у зв’язку зі зменшенням кількості заяв на приватизацію, оскільки було зменшено повноваження відділів приватизації житла з реєстрації, було ліквідовано відділи приватизації. Для оптимізації було створено ухвалою одну комунальну установу – Львівський міський центр приватизації державного житлового фонду. Станом на сьогодні вже розпочато процедуру ліквідації старих відділів приватизації і створено нову комунальну установу, яка з 1 квітня буде приймати документи. Управління комунальної власності внесе зміни в адміністративні картки. І з 1 квітня через ЦНАП можна буде подавати заяви про приватизацію житла на нову установу», – пояснила начальник управління комунальної власності ЛМР Інна Свистун.