У компанії повідомляють, що на цей момент уже ведуть фінальні роботи.

Роботи з реновації майданчика було розпочато ще у 2014 році. Зокрема, вже проведено реконструкцію всіх елементів і замінено все поверхневе покриття конструкцій.

На цей момент триває завершальний етап реконструкції: на території майданчика наносять тематичні графіті, встановлюють інформаційний щит. За попередніми даними, вартість робіт становила 60 000 грн. 

Перше відкриття львівського скейт-парку відбулося майже 6 років тому. Урочисте ж відкриття оновленого майданчика заплановано провести наприкінці квітня.

У ТОВ «Кондитерська фабрика «Ярич» кажуть, що компанія прагне донести до молоді інформацію про те, що на спорт зовсім не обов'язково витрачати величезні гроші: досить просто вийти на вулицю, зібрати команду охочих і зіграти в улюблену гру.

Задля цього вже протягом трьох років фабрика організовує фестиваль вуличних видів спорту «Yarych Street Fest», у рамках якого можна не тільки показати свої вміння, а й виграти цінні призи. Цього року захід знову відбудеться в липні. Планують, що частково «Yarych Street Fest» проходитиме у вже відреставрованому скейт-парку.