Про це розповіла доцент кафедри сходознавства імені професора Ярослава Дашкевича Львівського національного університету імені Івана Франка Ірина Яремчук під час прес-конференції сьогодні, повідомляє кореспондент «Вголосу».

Ірина Яремчук зазначила, що у Львові останнім часом дуже зріс інтерес до вивчення східних мов, зокрема китайської.

«Попри те, що у Львівському університеті є дуже добра традиція вивчення китайської мови (до 1939 року), цю мову останніми роками вивчали дуже мало. Однак торік ми відновили китаїстику як самостійну науку в нашому ВНЗ. Мало абітурієнтів знали, що в нашому університеті відновлюють викладання китайської, проте заяв подали багато. Ми не змогли прийняти всіх охочих, бо наразі не маємо достатньо викладачів. Сподіваємося, що до нас приїде викладач із Китаю і ми зможемо набирати більше студентів та задовольняти попит, який тепер зростає», – сказала доцент кафедри.

Як писав «Вголос», у Львові з 5 до 8 лютого відбудуться святкування, які в китайській культурі знаменують прихід весни, пробудження природи та настання нового року, – V Міжнародний фестиваль «Китайський Новий рік у Львові».