Про це на своїй сторінці у «Facebook» написав Львівського міського управління міліції отримали Сергій Зюбаненко.

«В результаті проведення санкціонованого обшуку з помешкання львів’янина працівники міліції вилучили пістолет Макарова, магазин та 16 набоїв калібру 9 мм. до нього.
Невдовзі після цього, розшуківці Львівського міського управління міліції отримали оперативну інформацію щодо можливого сховку зброї навпроти готелю «Дністер». При перевірці території правоохоронці знайшли поліетиленовий пакет, в якому знаходились два пістолети Макарова», – написав Зюбаненнко.

Також міліціонери знайшли захований у лісосмузі автомат.

«16 липня, перевіряючи ще одну оперативну інформацію, працівники міліції вилучили автомат АКСУ-47У та тисячу набоїв до нього, які були заховані в лісосмузі поблизу вулиці Люблінської у місті Львові», – повідомив Зюбаненко.
Сергій Зюбаненко повідомив, що під час перевірки знайденої зброї, з’ясувалось, що вона була викрадена в ніч з 18 на 19 лютого з приміщень ОВС Львова.
«Для запобігання можливих негативних наслідків використання зброї, прошу усіх, хто володіє інформацією про її місцезнаходження, повідомляти територіальні органи внутрішніх справ. Убезпечимо місто від пострілів разом!», – закликав Зюбаненко.

Нагадаємо, в ніч з 18 на 19 лютого у Львові захопили приміщення УМВС у Львівській області та відділки міліції.

Під час проведення інвентаризації встановили, що викрали 935 одиниць табельної вогнепальної зброї.