Про це повідомив директор Фестивалю, голова спостережної ради КС «Вигода», Петро Маковський під час прес-конференції сьогодні, передає кореспондент Вголосу. 

Участь у Фестивалі візьмуть представники українських кредитних спілок Америки, Канади, Австралії. 

Петро Маковський  розповів, що офіційна частина Фестивалю пройде у місті Стрию, однак він складатиметься з низки окремих заходів. Зокрема 7 липня відбудеться екуменічна проща до Зарваниці. 

З 14 до 21 липня у Стрию буде організовано художньо-мистецький пленер «Стрийська палітра» ім.Івана Хадона. До участі в пленері вже зголосилося 45 художників з різних куточків України. Вони малюватимуть по одній картині Стрия та його околиць, а також по картині на вільну тематику. Згодом усі картини виставлять на благодійний аукціон. 

Також під час ВФУКС пройде фестиваль авторської пісні «Хто живий – в ряд вставай», відбудуться туристичні мандрівки, Хресна хода на гору Яворину, відкриття туристичного маршруту «Горами нашої слави», книжкова толова, етнофестиваль  «Стрийські потоки». 

«Мабуть, дивлячись на програму Фестивалю, виникають запитання: чому фестиваль організовують українські кредитні спілки, але назвали його всесвітнім і чому програма фестивалю виглядає досить далекою від фінансів та кредитів. Відповідь дуже проста: цим фестивалем ми хотіли показати, що українські  кредитні спілки є там, де сформувалася міцна українська громада. Що стосується програми Фестивалю, то ми планували її так, щоб наголосити на розбудові українського духу, а не на фінансовій діяльності спілок», – пояснив Петро Маковський. 

Безпосередньо поспілкуватися представники кредитних спілок зможуть з 18 по 21 липня, адже в ці дні відбудеться форум кредитних спілок. Тоді українські кредитори зможуть обговорити професійні питання роботи, узгодити інтереси ринку, держави та інших суб’єктів кредитної діяльності. До обговорення планують залучити науковців, державних службовців, практиків.