Про це повідомила прес-служба ЛМР.

«Промоційний фільм про Львів буде використовуватися УЄФА під час усіх офіційних заходів цієї організації присвячених ЄВРО 2012» — розповіла начальник управління інформації та промоції департаменту «ЄВРО 2012» Львівської міської ради Соломія Білонога. За підсумками попереднього ознайомчого візиту, представники УЄФА висловили своє захоплення містом, а також вибрали об’єкти, які вони хочуть відзняти для створення фільму.

Серед усього побаченого раніше у Львові експертам УЄФА найбільше сподобалися наступні об’єкти: Майдан Незалежності, пам’ятник Тарасу Шевченку, екстер’єр та інтер’єр театру опери та балету ім. С.Крушельницької, Успенська церква, пам’ятник Івану Федорову, Собор святого Юра, Вірменська церква, інтер’єр Каплиці Боїмів, Латинський Кафедральний собор, екстер’єр будівлі Національного Університету ім. І.Франка, інтер’єр кімнат з фресками в Національному університеті «Львівська Політехніка», Площа Ринок, панорамна зйомка міста з ратуші, вулиці Вірменська та Руська, італійський дворик історичного музею, леви при вході у порохову вежу, будівля чотирьох сезонів, пам’ятник газовій лампі, а також кафетерії в центрі міста, які позбавлені елементів реклами.

За її словами представники УЄФА, які є без сумніву, професіоналами екстракласу, найбільше були вражені від Каплиці Боїмів, задля зйомок якої, вони привезуть до Львова спеціальну техніку. Окрім того, їх надихнув виконаний у дусі православ’я інтер’єр Успенської церкви, яка особливо вирізняється на фоні католицького Львова. Водночас, експерти УЄФА висловили розчарування надмірною кількістю реклами у кафетеріях, оскільки за їх словами, це демонстрація певного насилля над людиною.