Про це інформує прес-служба УКУ.

Храм нещодавно придбала українська Єпархія святого Володимира в Парижі на чолі з єпископом Борисом (Ґудзяком), президентом Українського католицького університету.

Зокрема 16 листопада о 10:00 тут відслужать Архиєрейську Літургію, а 17 листопада в Соборі Паризької Богоматері відбудеться поминальна відправа за жертвами Голодомору.

За словами Президента УКУ, храм Бориса і Гліба в серці Європи, куди приїхала в ХІ столітті їхня племінниця Анна Ярославна «мав би бути святинею нашої здатності свідчити і розуміти, що в оболонці нашого тендітного українського буття можна жити гідно і повноцінно, плідно і переможно. Не перемагати когось, а себе. У цьому є тотожність, щастя і сила свідків».

Церкву придбали за 203 тисячі євро на пожертви українців з України, Франції, Англії, Сполучених Штатів та Канади. Левова частка пожертв належить львівським підприємцям, які протягом кількох років підтримують УКУ у Львові.

За попередніми підрахунками, на ремонт та облаштування церкви потрібно 1,5 млн. доларів, адже вона вже майже століття не діяла як храм, а була в приватній власності. Також при церкві УГКЦ створять культурний центр Анни Ярославни, метою якого буде представляти українську культуру та розвивати українсько-європейську співпрацю.

Проект передбачає, що у приміщенні діятимуть виставки та відбуватимуться різноманітні культурні заходи.