Про це ТСН повідомив керівник інформаційної служби штабу оборони Маріуполя Олексій Олексієнко.

Пункт обігріву знаходиться на вул. Київській, у дворі церкви поруч з магазином «Сільпо». Тут жителі можуть зігрітися, отримати теплі речі, випити гарячого чаю та поїсти, а також оформитися на евакуацію.

У неділю, 25 січня, до пункту обігріву привезуть ДСП, поліетилен і скотч - їх зможуть взяти всі, кому це необхідно.

За словами Олексієнка, міліціонери також здійснюють обхід по підвалах будинків мікрорайону, в яких можуть перебувати люди, що сховалися від обстрілу. Тих, кого знаходять і хто залишився без житла, розміщують у готелі «Спартак».

«Ми реєструємо на евакуацію жителів мікрорайону, особливо у кого є діти. Може бути навіть у сусідні області, на місяць або два», - сказав керівник інформаційної служби штабу оборони Маріуполя.

Як писав «Вголос», 24 січня, близько 09:00 кілька снарядів, випущених бойовиками, потрапили на територію Маріуполя в район ринку Київський. Зафіксовано кілька вогнищ пожежі, згоріли приватні автомобілі, снаряди потрапили і в багатоповерховий будинок по вул. Київській.

Обстріл міста вже визнали терактом і відкрили відповідне кримінальне провадження за ч. 3 ст. 258 Кримінального кодексу України. У повідомленні обласної прокуратури зазначено, що терористи стріляли  по житлових кварталах Маріуполя, достеменно знаючи, що в них не розміщені українські військові.

Того ж дня ввечері було оприлюднено список загиблих і поранених внаслідок обстрілу у Маріуполі. В облуправлінні МВС України у Донецькій області повідомили, що в результаті обстрілу Маріуполя  загинули 29 людей, ще 102 жителі були поранені й доставлені в лікарні.