Збройний арсенал вилучено. Проводяться слідчо-оперативні заходи, спрямовані на пошук його власника, інформує прес-служба МВС.

Як розповів начальник УБОЗ ГУМВС України в Донецькій області Андрій Крищенко, під час роботи з встановлення осіб, причетних до розвідувально-диверсійної діяльності та виявлення нелегальної зброї «убозівці» отримали оперативну інформацію про наявність зброї в одному з гаражних кооперативів Жовтневого району м. Маріуполя.

Група правоохоронців здійснила ретельний огляд вказаної території. У результаті в одному з гаражів було виявлено та вилучено 4 автомати Калашникова, пістолети Макарова, 17 гранат різної модифікації та більше 180 патронів. Зброя та боєприпаси направлені на відповідну експертизу.

Попередньо встановлено, що терористи планували використовувати вказану зброю для можливого проведення диверсії на території Маріуполя вже найближчим часом.

За даним фактом відкрите кримінальне провадження за ч.1 т. 263 «Незаконне поводження зі зброєю, боєприпасами або вибуховими речовинами» Кримінального кодексу України.