Кримінальні провадження були відкриті в жовтні минулого року відразу за кількома статтями кримінального кодексу України, передає прес-служба управління Нацполіції.

Чоловіка застали в парку за протиправними діями сексуального характеру з підлітками випадкові перехожі. Вони повідомили про побачене до поліції. Правоохоронці негайно відреагували на цей факт. Під час досудового розслідування було встановлено, що протягом року підозрюваний заманював додому підлітків комп'ютерними іграми, пригощав спиртним, після чого схиляв юних відвідувачів до незаконного заняття. Те, що відбувалося, господар знімав на відеокамеру мобільного телефону і зберігав записи на комп'ютері. Мовчання школярів купував за невеликі гроші, які давав їм на кишенькові витрати. Від розпусних дій зловмисника постраждало 4 юнака віком від 12 до 14 років.

Як зазначив Валерій Шаповалов, який курує роботу з неповнолітніми, під час обшуку поліцейські вилучили значний архів записів порнографічного характеру, який у якості речових доказів був долучений до матеріалів кримінальних проваджень, відкритих за ч. 2 ст. 156 «Розбещення малолітніх» і за ст. 301 «Виготовлення, збут і розповсюдження порнографічних предметів» Кримінального кодексу України.

Варто відзначити, що підслідний провину свою визнав, розкаявся у скоєному і співпрацював з органами внутрішніх справ. Він вперше став учасником кримінального процесу.