Про це написав адвокат Масі Найєм на своїй сторінці у Facebook.

«На фото - підозрюваний. Новіков Миколай Миколайович, 30.11.1978 р.н., м. Херсон, зареєстрований за адресою: м. Херсон, проспект Адмірала Сенявіна, буд. 142, кв. 35», - написав він.

За словами Найєма, адвокат підозрюваного не з’явився до суду, де мали обирати запобіжний захід його підзахисному, через це судове засідання довелося перенести.

«Сьогодні о 13:00 буде продовжено засідання із адвокатом із системи надання безоплатної правової допомоги», - додав він.

Як раніше повідомлялося, близько 08:30 ранку 31 липня Катерина Гандзюк вийшла з під’їзду. Із кущів їй назустріч вийшов невідомий чоловік років 20-25, який тримав у руках ємність із рідиною. Невідомий вилив рідину, попередньо кислоту, в обличчя жінки, після чого втік. Потерпілу з опіками доставили в лікарню.

Правоохоронці перекваліфікували напад і обливання кислотою працівниці Херсонської міської ради з хуліганства на тяжкі тілесні ушкодження з метою залякування.

Згодом, літак ДСНС транспортував до Києва постраждалу Катерину Гандзюк. Їй також надали державну охорону.

2 серпня, голова Центру інформації про права людини Тетяна Печончик заявила, що до нападу на херсонську активістку Катерину Гандзюк можуть бути причетні працівники місцевої поліції.

Також журналісти оприлюднили фоторобот нападника, який облив сірчаної кислотою співробітницю Херсонської міської ради Катерину Гандзюк, і оголосили винагороду.

У п'ятницю, 3 серпня, Катерину Гандзюк прооперували у Київському опіковому центрі.