До "перемир'я" бойова-розвідувальна група К-2 і команди з 54-ї механізованої бригади за 12 хвилин провели операцію з ліквідації сил бойовиків. Вдалося ліквідувати 20 бойовиків та знищити чимало техніки.

Про це повідомляє "ТСН".

За словами волонтера Юрія Мисягіна, який оприлюднив це відео, це "найшвидша і найуспішніша бойова операція ВСУ за час війни на сході України". Також це вперше, коли вся операція була знята на відео.

"У вас є унікальна можливість побачити все - від самого її початку, від моменту розвідки і до того, чим все закінчилося для російсько-терористичних військ на Донбасі", - зазначив Мисягін.

"Вчасно отримана інформація зі штабу ОТУ "Північ" про концентрацію сил ворога, грамотно і таємно проведена розвідка безпілотниками, і дронами, початок операції в найнесподіваніший час для ворога, удар з різних місць і з різною дистанції, швидкість і частота ударів, і постійно коригується вогонь з повітря - ось в чому запорука успіху", - розповів волонтер.

За його словами, в операції брали участь всього 35 чоловік, втім, групам вдалося практично повністю знищити базу терористів і всю техніку, що була там.

Так, військовим вдалося ліквідувати 20 бойовиків, ще 11 – поранено. Також знищено чималу кількість техніки: зенітно-ракетний комплекс "Стріла-10", командно-штабну машину, БМП (2 шт.), вантажівки "УРАЛ" (6 шт. знищено, 5 шт. підбито), вантажівки "КАМАЗ" (4 шт. знищено, 1 шт. підбито), вантажний кран та армійський джип.

Як писав "Вголос", в районі проведення ООС нацгвардійці виявили фугас, залишений ворогом, та вилучили його для подальшого знищення.