Про це в коментарі «Вголосу» наголосила речник Головного управління Державної міграційної служби України у Львівській області Світлана Хитрова.

За її словами, крім зазначеної суми, працівники міграційної служби не мають права вимагати будь-яких інших квитанцій.

«На сьогодні для оформлення біометричного паспорта громадянин України мусить сплатити лише 518 грн 15 коп. Ця сума складається з обов’язкової сплати держмита, вартості адміністративних послуг і вартості бланка із чипом. Будь-які інші платежі працівники міграційної служби не мають права нав’язувати до сплати», – підкреслила Світлана Хитрова.

Натомість, як пише у «Facebook» «Varta1», у Львові в Сихівському ВВІРі працівник, який приймає документи на біометричний паспорт, замість офіційних 518 грн запропонував львів’янину заплатити 591 грн.

«Працівник, який приймає документи, культурно пропонує сплатити 591 грн замість офіційних 518 грн.  На поставлене запитання, чому я маю переплачувати, чіткої відповіді не дають, у квитанції побачив, що це послуги паспортного столу та інший рахунок.
Також у приміщенні на інформплакатах не вказано суму 591 грн. Я сплатив 518, на що мені натякнули, що є ймовірність відмови», – йдеться в повідомленні.

Речник міграційної служби Львівщини пояснила, що в цьому випадку, ймовірно, йдеться про послуги державного підприємства «Документ» і банку, які є необов’язковими до сплати.

«Ці послуги є необов’язковими до сплати під час оформлення біометричного паспорта», – акцентувала Світлана Хитрова.

Як писав «Вголос», у Львові відкрили два додаткові пункти прийому документів на біометричні паспорти.