«Останні десять років спортивний майданчик був повністю знищений та непридатний для занять, а скверик, що поблизу став прихистком для любителів оковитої. Численні звернення мешканців Рясне до чиновників з проханням впорядкувати територію, аби діти та підлітки мали можливість цікаво провести своє дозвілля, не давали жодних результатів. Згодом з’явились чутки, що територію спортмайданчика міська влада хоче віддати під автостоянку. І лише після втручання народного депутата України Петра Писарчука, усі побажання мешканців мікрорайону було реалізовано», - повідомив Андрій Дякович, що координував роботи із створення майданчика.

За кошт мецената відновлено спортмайданчик площею 20 на 40 м., де є можливість для гри у футбол, баскетбол та ін. Впорядковано скверик та дитячий майданчик, встановлено освітлення. Петро Писарчук подав також депутатське звернення у Шевченківський райвідділ міліції і правоохоронці відтепер слідкуватимуть за порядком, аби діти і підлітки були у безпеці.

«Сьогодні влада декларує, що турбується про дітей, підлітків, молодь. Та що ми бачимо, скажімо, у Львові? Дитячі майданчики віддають під забудову багатоповерхівками, спортивні площадки – у занедбаному стані. Неприпустимо, що такий великий район Рясне не мав жодного спортмайданчика і до вирішення цієї проблеми не долучилась місцева влада», - заявив Петро Писарчук.
 
Зараз тривають роботи з облаштування спортивного майданчика у мікрорайоні Рясне-2, де з ініціативи та за кошти Петра Писарчука найближчим часом буде відкрито спортмайданчик біля СШ №100.