Про це вона сказала в інтерв’ю «Громадському радіо».

«Шансів, що він залишиться в теперішньому складі уряду, немає. Він налаштований на те, що він може повернутися до керування країною, лише якщо буде якийсь новий ривок у розвитку нашої країни, і парламент піде на те, щоб зробити новий уряд із людей, які є професійними незалежними фахівцями», – пояснила вона.

За словами Трегуб, у неї і багатьох інших фахівців зникає мотивація працювати «на волонтерських засадах» з малою зарплатою, якщо не відбуваються реальні зміни.

«Наприклад, я зараз звільнюся з Мінекономіки. Після цього можу спокійно поїхати в Нью-Йорк, Вашингтон чи Варшаву і спокійно знайти собі там роботу за 7-8 тис. дол. Коли я за 6 тис. працюю, то спочатку все було на патріотизмі, мені все подобалося, але потім все починає погасати. А коли за рік вже перевалює, тоді зовсім пропадає мотивація. Адже потім починаєш думати, що навіщо все це волонтерство, коли реформи не дуже то йдуть», – відзначила вона.

Як повідомляли, Національне антикорупційне бюро викликало міністра економічного розвитку й торгівлі Айвараса Абромавичуса на допит на 8 лютого.

Як відомо, 3 лютого Абромавичус заявив про рішення піти у відставку. Однією з головних причин він назвав тиск і корупційну діяльність з боку заступника голови фракції БПП Ігоря Кононенка, який, за його словами, намагався взяти під контроль державні підприємства.

Кононенко ці звинувачення заперечив. Він також заявив, що Абромавичуса можуть замінити заступником голови АП Віталієм Ковальчуком.

Натомість Національне антикорупційне бюро пообіцяло розслідувати факти, які навів Абромавичус. 

Слідом за міністром у відставку подала його заступниця Юлія Клименко

Ввечері 3 лютого президент Петро Порошенко заявив, що запропонував Абромавичусу залишитись на посаді міністра. 

На позачерговому засіданні уряду свої заяви про відставку відкликали глава Мінагропроду Олексій Павленко, міністр охорони здоров'я Олександр Квіташвілі і міністр інфраструктури Андрій Пивоварський.

Разом з тим, у прес-службі Мінекономрозвитку заявили, що сам Абромавичус не має наміру відкликати свою заяву про відставку.