Міністерство у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб у зв’язку з арештом підозрюваних у вбивстві Павла Шеремета готове надати їм весь спектр правової допомоги.

Про це у Facebook повідомила голова Минветеранов Оксана Коляда.

Вона зазначила, що особисто знайома з Владом та Інною Грищенками, Андрієм Антоненком, Юлією Кузьменко і Яною Дугарь, а також додала, що вони є визнаними авторитетами у ветеранському та волонтерському русі. За словами міністра, вбивство Шеремета має бути розслідувано, але так щоб ні у кого не виникало сумнівів щодо доказової бази.

“Мінветеранів буде виконувати свої прямі функції по відношенню до бенефіціарів. Ми готові надати весь спектр правової допомоги, не даючи при цьому оцінку справи по суті”, – написала Коляда.

“Звертаюся до всіх – чиновників, правоохоронців, журналістів, ветеранів, волонтерів. Ми всі хочемо жити у правовій держави, із сильними інституціями громадянського суспільства.
Навіть не прошу, вимагаю – слідкуйте за формулюваннями, вивіряйте кожне слово коли даєте оцінку людям та діям. Є правові рамки, а є ще морально-етичні”, – додала міністр.

Нагадаємо, Аваков показав фото жінки, яка могла підкласти вибухівку під авто Шеремета.

Щодо справи Павла ШереметаПерш за все, обвинувачених Влада та Інну Грищенко, Андрія Антоненка, Юлію Кузьменко, Яну…

Опубліковано Оксаною Колядою Пʼятниця, 13 грудня 2019 р.