Дзвін Пам'яті на території Міноборони 4 січня мовчав, оскільки у цей день втрат у Збройних силах України не було.

Про це повідомляє офіційний сайт Міністерства оборони України.

"Сьогодні, 4 січня, є одним з тих небагатьох днів, коли Дзвін Пам’яті, розміщений на церемоніальному майданчику на території Міністерства оборони поблизу Зали пам’яті захисників України, мовчав. У цей день Збройні сили України не зазнали бойових втрат", - йдеться у повідомленні Міноборони.

У щоденній церемонії взяли участь представники Міністерства оборони, офіцери та працівники структурних підрозділів оборонного відомства та Генерального штабу ЗСУ, військовослужбовці Київського гарнізону та вихованці Київського військового ліцею імені Івана Богуна.

Учасники вшанували пам’ять захисників України, які ціною власного життя виборювали волю і незалежність нашої держави від підступного російського окупанта, хвилиною мовчання та поклали квіти до Стели Пам’яті.

Залу пам'яті захисників України було створено для вшанування пам'яті військових, які загинули за свободу, незалежність і територіальну цілісність України, світовий мир та порядок. Її облаштовано таким чином, щоби й військовослужбовці, працівники Міноборони та Генерального штабу, й пересічні громадяни могли зайти до Зали та віддати шану своїм захисникам.

Біля Зали споруджено церемоніальний майданчик із Дзвоном Пам’яті та Стелою, у якій вмонтовано осколки снарядів. Щоденний поминальний ритуал здійснюється ударами дзвону, залежно від кількості загиблих у цей день.

Всередині Зали пам'яті розміщено Книги пам’яті з іменами загиблих. Структура Книг побудована за принципом календаря: один розворот — один день, де згадуються всі загиблі у цей день за всі роки війни на Донбасі.

Нагадаємо, окупанти застосовували стрілецьку зброю в обстрілах на Донбасі.