Про це повідомляє прес-служба Міністерства оборони України.

У МОУ повідомили, що станом на 4 квітня на їх рахунки надійшло вже більше 84 мільйонів гривень від юридичних і фізичних осіб в якості благодійної допомоги Збройним Силам України, яку збирали в рамках акції «Підтримай Українську армію».

79,8 мільйонів гривень із цієї суми – грошові перекази на матеріально-технічне забезпечення. Решта – на медичне.

За пропозиціями Генерального штабу Збройних Сил України, 57,5 мільйонів гривень витратять на купівлю бронежилетів (36,6 мільйонів гривень), спальних мішків та ізолюючих підстилок (15,2 мільйони гривень), маскувальних сіток (3,5 мільйони гривень) та засобів зв’язку і комплектуючих до них (2,2 мільйони гривень).

Також повідомляється, що 22,3 мільйони гривень спрямувати на купівлю польової форми одягу для військовослужбовців Збройних Сил України.

Використання зазначених коштів здійснюватиметься відповідно до бюджетного кодексу України, законів України «Про господарську діяльність у Збройних Силах України», «Про здійснення державних закупівель» та Положення про облік та використання коштів спеціального фонду державного бюджету в Міністерстві оборони України виключно на цілі, вказані відправником у призначенні платежу.

У повідомленні Міністерства оборони України наголошується, що відомство вживає всіх можливих заходів з метою прискорення проведення відповідних процедур.

Як писав «Вголос», станом на 1 квітня на рахунки Міністерства оборони України в рамках акції «Підтримай Українську армію» надійшло вже більше 76 мільйонів гривень від юридичних і фізичних осіб в якості допомоги Збройним Силам України. Акцію підтримки української армії Міноборони оголосило 15 березня. Гроші можна переказати, зателефонувавши на номер мобільного 565 (вартість дзвінка становитиме 5 гривень).