Про це повідомив прес-секретар президента України Святослав Цеголко, передає «Інтерфакс-Україна».  

«За дорученням президента представники України в Тристоронньої контактній групі домоглися прийняття домовленості про підписання доповнення до Комплексу заходів з виконання Мінських угод від 12 лютого 2015 в частині, яка стосується відведення танків, артилерійських озброєнь калібром до 100 мм і мінометів», - сказав він.

Разом з тим, агенція повідомляє, що даний документ буде парафовано у вівторок увечері учасниками робочої підгрупи з питань безпеки Тристоронньої контактної групи. Як відомо, українську сторону в цій підгрупі представляє екс-міністр оборони Євген Марчук.

Раніше про те, що учасники Тристоронньої контактної групи на зустрічі в Мінську погодили текст документа про відвід озброєння калібру менше 100 мм повідомив чинний голова ОБСЄ Івіца Дачич. Він пояснив, що в угоді будуть детально прописані процедури верифікації відводу техніки. «В угоді буде точно вказано, як буде проводитися верифікація відводу озброєнь, хто і коли буде це здійснювати. Буде описана вся процедура», - сказав він.