До пошуку порушників міліція вирішила також залучити педагогів.

Огляд мобільних телефонів почнуть з тих, кого підозрюють в передачі забороненого кіно через Bluetooth, пояснив «Інтерфаксу» начальник одного з відділень міліції мінського облвиконкому Андрій Амбражей. «У нас вже є коло осіб, які підозрюються в розповсюдженні порнографії за допомогою мобільних телефонів. Серед них є неповнолітні і навіть особи, які не досягли 16-річного віку», – зазначив міліціонер.

Для більшого охоплення мінські правоохоронці вирішили перевіряти ще й телефони тих підлітків, які потраплять до міліції з 6 по 12 серпня в Мінській області, де пройде незвичайна кампанія. У порушників будуть питати, чи є на їхніх телефонах порно. «Якщо підліток дасть позитивну відповідь, то співробітники міліції будуть з'ясовувати, хто передав йому ці файли», – зазначив Амбражей.

До відповідальності також залучатимуть адміністрації інтернет-кафе і комп'ютерних клубів, у яких підлітки завантажували порно.

Ця кампанія не обійдеться без агітації, передає «Російська служба новин». Міліціонери планують розмістити в соцмережах демотиватори для припинення подібних злочинів. За даними РБК, на одному з таких демотиваторів зображено камеру з ув'язненими, а поруч написане запитання – «А чим ти готовий поділитися з ними?».

До таких заходів міліція вирішила вдатися після того, як на території Мінської області виявили в цьому році 19 випадків виготовлення і розповсюдження порнографії, у тому числі дитячої.

Якщо кампанія виявиться успішною, то її досвід застосують і в інших регіонах країни.

Джерело: newsru.com