Про це повідомили у прес-службі Мін'юсту.

На 72 відсотки відновлено доступ до реєстрів державних нотаріусів та на 65 відсотків – приватних нотаріусів.

На 44 відсотки відновлено роботу РАЦСів у зв’язку з початком поновлення програмного забезпечення лише в другій половині дня 3 жовтня.

Роботи з відновлення діяльності державних та єдиних реєстрів Міністерства юстиції України тривають.

Деяка затримка пов’язана з особливо великою кількістю користувачів серед приватних нотаріусів, але проблему планується врегулювати в 1-й половині дня 4 жовтня.

Станом на 14 годину була відновлена робота реєстру спеціальних бланків нотаріальних документів та Єдиного реєстру довіреностей.

В повному обсязі поновлено роботу Єдиного державного реєстру виконавчих проваджень. За даними Державної реєстраційної служби України з 13 години повністю відновлена робота Державного реєстру речових прав на нерухоме майно.

Швидкість відновлення роботи реєстрів нотаріусами залежить від того, наскільки оперативно користувачі звернуться до філій Державного підприємства «Інформаційний центр» Міністерства юстиції і отримають засобами зв’язку необхідне для встановлення програмне забезпечення. Після отримання файлу процедура встановлення займає декілька хвилин.

Для відновлення роботи із реєстрами користувачам необхідно звернутись до служб підтримки відповідних філій Державного підприємства «Інформаційний центр» Міністерства юстиції і безкоштовно отримати необхідне клієнтське програмне забезпечення.