Українська Православна Церква Московського Патріархату створила «комісію з питань обміну полоненими та звільнення ув’язнених».

Про це повідомляє інформаційно-просвітницький відділ УПЦ МП.

28 липня 2019 року, після Божественної літургії з нагоди 1031-ї річниці Хрещення Київської Русі та дня пам’яті рівноапостольного великого князя Володимира, на території Свято-Успенської Києво-Печерської лаври під головуванням Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія відбулось засідання Священного Синоду Української Православної Церкви (МП), під час якого була створена комісія з питань обміну полоненими та звільнення ув’язнених”.

Зазначається, що 15 червня 2019 року митрополит Онуфрій звернувся до Патріарха Московського Кирила з проханням сприяти у помилуванні та звільненні всіх українських полонених, які перебувають на території Російської Федерації. Також Онуфрій надіслав листа до президента України Володимира Зеленського з проханням про відновлення процесу обміну полоненими, а також помилування і звільнення полонених, які перебувають на території України.

Як повідомляє УПЦ МП, до комісії увійшли преосвященний архієпископ Ніжинський і Прилуцький Климент, преосвященний єпископ Баришівський Віктор, вікарій Київської митрополії та протоієрей Владислав Діханов, голова синодального відділу Української Православної Церкви із соціально-гуманітарних питань.

Як писав «Вголос», до ПЦУ перестали приєднуватися парафії.