Поліцейську форму приїжджі на заробітки із Білорусі купили цілком законним шляхом у військовому магазині недалеко від вокзалу, пише «Rzeczpospolita».
 

Там же придбали і необхідні знаки розпізнавання. Таким чином, двоє новоприбулих стали старшими лейтенантами, а третього «призначили» співробітником ОМОНу, який зовнішнім виглядом цілком відповідав поширеним у населення упередженнях про типового представника цієї силової структури.

Поведінку справжніх правоохоронців новоспечені «поліцейські» вивчили заздалегідь, спостерігаючи за співробітниками транспортної поліції, і старалися повністю їй відповідати.

Жертвами злочинців переважно ставали приїжджі із країн Середньої Азії. При проведенні тзв. «паспортного контролю», псевдополіцейські вимагали у своїх жертв гроші та мобільні телефони, а попутно били і залякували можливим ув’язненням.

Коли злочинці зібрали достатньо грошей, то винайняли кімнату поряд зі вокзалом, і щодня виходили на «чергування». Група псевдополіцейських безкарно діяла протягом декількох місяців, і не виключено, що до діяла б досі, якби однією з її жертв не став справжній поліцейський. 42-річного поліцейського у цивільному пограбували на 12 тисяч рублів, після чого місцева поліція почала пошуки шахраїв.

Як з'ясувалося, всі затримані приїхали в російську столицю в пошуках роботи. Після невдалих спроб вони опинилися на вулиці і почали займатися дрібними крадіжками та шахрайством.

За даними поліції, в Росії щодня викривають шахраїв, котрі вдають з себе представників силових структур.