Про це повідомляє сайт організаторів «Русского марша».

«Спостерігачі ОГГС (Об'єднана група громадського спостереження - ред.) повідомили про затримання учасника маршу з прапором України. За словами очевидців, затриманий є громадянином України. На момент написання замітки зв'язку з ним немає», - сказано в повідомленні.

Як повідомив Марк Гальперін, який бере участь у марші, затриманий українець йшов у колоні слов'янських народів, де окрім прапора України несли більше десяти інших прапорів, проте затримали тільки його. За інформацією Гальперіна, ще шість чоловіків були затримані за шарфи, що нібито закривали обличчя. В якому автозаку вони перебувають, наразі невідомо.

У московському спальному районі Любліно в день народної єдності пройшов хід націоналістів «Російський марш». На момент початку акції зібралося більше п'ятисот людей, потім їх кількість збільшилася до 800. Учасники вигукують такі гасла, як "Росія буде вільною" і «Відмінити 282»(стаття Кримінального кодексу про екстремізм). Багато хто несе прапори Російської імперії, а також червоні прапори із символом «сонцевороту». У районі були посилені заходи безпеки, а на місці збору чергує поліція і встановлені магнітні рамки.

Цього року влада Москви погодила проведення «Російського маршу», перед цим відхиливши декілька заявок організаторів. Одного з них - Дмитра Дьомушкіна - було затримано 21 жовтня і відправлено під домашній арешт.