У Москві побили відомого режисера Романа Віктюка. Як повідомили в прес службі ГУВС столиці, це сталося близько 13:30 мск (14:30 за київським часом) біля будинку 4 на Тверській вулиці.

Джерело уточнило, що Р.Віктюк був госпіталізований в одну із столичних клінік з черепно-мозковою травмою. Співрозмовник розповів, що в правоохоронні органи звернувся водій режисера, який повідомив, що він виявив Р.Віктюка в під'їзді вказаного будинку.

Нападники нанесли режисерові зі спини удар по голові та втікли. Кількість нападників і їх особи встановлюються.

За словами джерела в правоохоронних органах, через відсутність свідків подробиці події може повідомити тільки сам Р.Віктюк, проте в даний час він проходить медичне обстеження.

На місці події працює оперативно-слідча група.

Р.Віктюк народився у Львові 28 жовтня 1936 р.в родині вчителів. У 1956 р. закінчив Державний інститут театрального мистецтва у Москві..

Працював режисером у Львівському і Київському ТЮЗах, викладав в студії при Київському театрі ім. І.Франко. На початку 70-х поставили ряд спектаклів в театрах Калініна, Вільнюса, Москви, Києва.

У 1991 р. в Москві створив Театр Романа Віктюка. Здійснив ряд постановок в театрах Швеції, Фінляндії, США, Італії, Греції, Ізраїлю, Югославії.

Єдиний з режисерів іноземного походження, нагороджений міжнародною премією Інституту італійської драми за краще втілення сучасної драматургії (1997 р.). Володар театральної премії "Maratea" Центру європейської драматургії (1991 р.). Нагороджений премією "Київська Пектораль" і премією СТД України "Тріумф". Режисер понад 120 постановок.