Як передає УНІАН в РФ, мерія Москви погодила участь 25 росіян у пікеті біля метро «Добринінська» з 14:.00 до 15:30 за київським часом.

Як зазначила учасниця пікету Олена Захарова, їй як росіянці соромно за те, що Росія «бомбить Україну», зокрема й від її імені.

«Я не вважаю, що веде війну Путін, я вважаю – Росія воює з Україною», – сказала вона.

Захарова впевнена, що таке ставлення росіян до ситуації в Україні не через пропаганду по телебаченню, на її думку, людей «не можна так легко обдурити». Активістка вважає, що причина прихована в освіті росіян, навчанні в школі й інституті.

Інший учасник акції Михайло Лашкевич наголосив, що на війну з Україною йдуть величезні гроші, що призводить до падіння рівня життя простих людей.

«Це наслідки для всіх росіян - незалежно від їх ставлення до влади. Все стало дорого. Наше гасло: «Ні війні проти України!» - сказав він.

Багато перехожих обурюються і відверто висловлюються проти учасників акції. Зокрема, одна із жінок назвала пікет «бандерівським шабашем», а чоловік, який проходив повз, дякував президенту РФ Володимиру Путіну за те, що «він дав роботу», також учасникам пікету пропонують «поїхати в улюблену Америку».

Учасники акції тримають у руках плакати з написами: «В.В. Путін - натхненник і організатор всіх наших поразок», «Низький уклін героям України!», «Свободу Надії Савченко», а також плакати з цитатами вбитого біля стін Кремля російського опозиціонера Бориса Нємцова.