Дівчина, якій пошкодили око в побоїщі, залишається в лікарні, повідомило пізніше агентству джерело в правоохоронних органах столиці. Всього, за його даними, з клубу було госпіталізовано трьох постраждалих: молодого чоловіка з черепно-мозковою травмою, дівчину з гематомами на голові і ще одну дівчину з серйозно пошкодженим оком.

Повідомлення про конфлікт почали надходити в поліцію о 23:30 мск (22:30 за Києвом). За даними МВС, у приміщення клубу увійшли кілька людей і влаштували конфлікт, який переріс у бійку. За попередніми даними поліції, постраждало четверо людей. Вони написали заяви в поліцію, повідомили агентству в прес-службі МВС.

Організатор вечірки Андрій Оболенський повідомив агентству, що в клуб увірвалося близько 20 людей, які закрили обличчя медичними масками. Вони увійшли в клуб, погрожуючи охороні пістолетом, після чого вигукнули «Шоу замовляли?» і почали трощити все навколо. За його словами, багато людей отримали синці та сильні удари, чимало людей були в крові, «оскільки їм розбивали пляшки об голови». Серйозні травми отримали троє людей, у однієї з них сильно пошкоджене око, зазначив співрозмовник агентства.

Гості клубу, які стояли біля закладу після події, повідомили агентству, що в клубі в момент нападу перебувало близько 50 осіб. Багато з них не дочекалися приїзду «швидкої допомоги» і розійшлися, оскільки були сильно налякані, зазначили очевидці.

«Новая газета» наводить дещо інші деталі події. За даними кореспондента видання, нальотчики увірвалися в клуб не в 23:30, а на дві години раніше. При цьому вони вигукнули «Ви хотіли бійку? Отримайте!», А не питали: «Шоу замовляли?». Після цього погромники стали перекидати столи, повалили на підлогу відвідувачів клубу, деяких з них били ногами, зазначає газета.

Злочинці спішно покинули клуб через кілька хвилин.

Джерело: bfm.ru